Gra Wsiąść do Pociągu: Pierwsza podróż

Najpopularniejsze gry planszowe w pociągach to puzzle pubowe i puzzle kolejowe. Te dwie gry rozgrywane są przez zsuwanie płytek, aby utworzyć ciągłą ścieżkę. Pierwszy gracz, który ukończy swoją ścieżkę, wygrywa.

Gry planszowe w pociągach to świetny sposób na wspólne spędzenie czasu. Niektóre z tych gier wymagają od graczy przesuwania pionków, podczas gdy inne wymagają rzucania kostką lub gry w karty.

Gra w pociąg rozgrywana jest poprzez ułożenie płytek torów kolejowych w linii prostej, z płytką startową na jednym końcu i płytką końcową na drugim końcu toru. Pierwszy gracz, który ukończy swoją ścieżkę, wygrywa!

Gra Wsiąść do Pociągu: Pierwsza podróż – opis gry

Wsiąść do Pociągu: Pierwsza Podróż to gra skierowana do rodzin, która pomaga dzieciom lepiej zrozumieć niesamowitą serię pociągów. Ta gra ma mapę ze skróconymi trasami miejskimi, która jest odpowiednia dla nowych graczy i początkujących. W tak łatwym do skonsumowania pakiecie mogą bez problemu zwiedzać swój europejski kraj.

W jakie inne gry planszowe warto zagrać?

Najpopularniejszą grą na świecie jest Monopoly. Jest to gra planszowa, w którą można bawić się z rodziną i przyjaciółmi. Gry są łatwe do nauczenia, ale łatwo mogą wymknąć się spod kontroli. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak wybrać odpowiedni rodzaj gry dla swojej rodziny.

Marcin
Marcin

Były profesjonalny gracz Counter Strike: Global Offensive oraz League of Legends. Obecnie dziennikarz e-sportowy chętnie dzielący się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Publikuje newsy, poradniki oraz rankingi dotyczące sprzętu i gier komputerowych.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

HorizonGamer.pl - Poradniki, newsy i rankingi dla graczy
Logo