Legion samobójców – Recenzja filmu DC

Legion Samobójców to amerykański zespół super bohaterów wprowadzony w serii DC Comics o tej samej nazwie w 1959 roku. Grupa składa się z wielu super złoczyńców, którzy są zebrani w celu wykonywania misji wysokiego ryzyka dla rządu Stanów Zjednoczonych.

The Suicide Squad był bardzo wyczekiwany zarówno przez fanów DC Comics jak i superbohaterów. Został również zauważony jako jeden z najbardziej oczekiwanych filmów w 2016 roku, a wielu zagorzałych fanów już planuje swoje imprezy z okazji premiery.

Legion samobójców – Fabuła filmu

Legion samobójców to film o grupie super złoczyńców rekrutowanych przez rząd do wykonywania tajnych operacji. Otrzymują szansę odkupienia się w zamian za lżejsze wyroki.

Fabuła filmu podzielona jest na trzy części. W pierwszej części widzimy, jak każdy członek zespołu się tam dostał – Amanda Waller i jej asystent Rick Flag rekrutują Harley Quinn, Deadshot i Captain Boomerang z więzienia oraz dr Harleen Quinzel z Arkham Asylum. W drugiej części widzimy, jak niszczą swoje cele dzięki swoim unikalnym zestawom umiejętności, a w trzeciej podejmują swoją misję, walcząc z Enchantress, Killer Croc i Slipknot, próbując ocalić Gotham City.

Legion Samobójców – Opinia

Legion Samobójców był jednym z najbardziej oczekiwanych filmów. Niestety produkcja nie spełniła oczekiwań i była jedynie słabym lub średnim filmem. Akcja była wolna i naciągana, dialogi napisane na szybko, a gra aktorska bardzo powolna. Niestety przed pójściem do kina liczyłem na dużo więcej, a tak się bardzo rozczarowałem.

Marcin
Marcin

Były profesjonalny gracz Counter Strike: Global Offensive oraz League of Legends. Obecnie dziennikarz e-sportowy chętnie dzielący się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Publikuje newsy, poradniki oraz rankingi dotyczące sprzętu i gier komputerowych.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

HorizonGamer.pl - Poradniki, newsy i rankingi dla graczy
Logo