O nas – Poznaj nasz zespół redakcyjny

o nas

HorizonGamer.pl to portal dla graczy, gdzie znajdziesz najnowsze wiadomości, rankingi, recenzje oraz poradniki o tej tematyce. Mamy bardzo duże doświadczenie w tej branży, a dodatkowo nasz zespół redakcyjny stale się powiększa. W naszej działalności mamy jeden główny cel – zapewnienie informacji najlepszej jakości naszym czytelnikom. I to właśnie staramy się realizować poprzez publikowanie treści dostępnych na tym portalu.

HorizonGamer.pl to miejsce, w którym ludzie mogą znaleźć nowe gry lub po prostu porozmawiać o swojej ulubionej grze. Znajdziesz u nas rankingi sprzętu komputerowego, newsy ze świata gier oraz poradniki, które pomogą stać Ci się najlepszym graczem.

Sprawdź nasze popularne kategorie:

Na naszej stronie znajdziesz informacje zarówno o nowych jak i starszych grach. Pierwsze gry komputerowe powstały w latach 50. i 60. XX wieku. Termin „gra komputerowa” został ukuty w połowie lat 70., kiedy przemysł elektronicznych gier komputerowych zaczął się rozwijać. Obecnie istnieje wiele różnych rodzajów gier, w które można grać online lub na konsolach.

HorizonGamer.pl - Poradniki, newsy i rankingi dla graczy
Logo