Watch Dogs 2 – Wymagania sprzętowe (PC)

Watch Dogs 2 to gra akcji nowej generacji osadzona w środowisku otwartego świata, która łączy technologię, informacje i sieci społecznościowe, tworząc nastrojowe doświadczenie. Opracowana przez Ubisoft Montreal, studio stojące za wielokrotnie nagradzaną serią Assassin’s Creed, gra Watch Dog 2 pozwala graczom włamać się do dowolnego urządzenia elektronicznego w mieście San Francisco, wykorzystując swoje umiejętności do ukończenia misji. Gra zawiera wiele grywalnych postaci z różnymi zestawami umiejętności, dynamiczne środowiska z elementami fizycznymi powiązanymi bezpośrednio z działaniami postaci, płynną rozgrywkę online oraz nowe tryby gry wieloosobowej.

watch dogs 2

Dzięki jednemu z najbardziej zaawansowanych pakietów, jakie można znaleźć w dzisiejszych grach, watch dog 2 daje graczom dostęp do niektórych z najnowszych technologii, takich jak drony, które mogą być używane do hakowania pojazdów, quadcoptera wspomagającego graczy w powietrzu oraz zdalnie sterowanych urządzeń, które można wykorzystać do uruchamiania różnych wybuchowych pułapek. Gracze będą również eksplorować rozległe miasto San Francisco z otwartym światem wraz z niektórymi ze swoich ulubionych postaci. Premiera gry zaplanowana jest na 15 listopada 2016 roku na komputerowy system rozrywki PlayStation 4, Xbox One i Windows PC.

Wymagania sprzętowe gry Watch Dogs 2:

Minimalne:

ProcesorIntel Core i5-2400S 2.5 GHz lub AMD FX-6120 3.5 GHz
Karta GraficznaNVIDIA GeForce GTX 660 2 GB lub AMD Radeon HD 7870 2 GB
Pamięć RAM6 GB
System operacyjnyWindows 7/8/8.1/10/11 (64-bit)
Dysk twardy50 GB

Zalecane:

ProcesorIntel Core i5 3470 3,2 GHz lub AMD FX 8120 3,9 GHz
Karta GraficznaNvidia GeForce GTX 780 3GB lub GeForce GTX 970 4GB lub GeForce GTX 1060 3GB lub AMD Radeon R9 290 4GB
Pamięć RAM8 GB
System operacyjnyWindows 7/8/8.1/10/11 (64-bit)
Dysk twardy50 GB

Marcin

Marcin

Były profesjonalny gracz Counter Strike: Global Offensive oraz League of Legends. Obecnie dziennikarz e-sportowy chętnie dzielący się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Publikuje newsy, poradniki oraz rankingi dotyczące sprzętu i gier komputerowych.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

HorizonGamer.pl - Poradniki, newsy i rankingi dla graczy
Logo
Enable registration in settings - general