Warzone Resurrection – Przedstawienie gry

Warzone Resurrection to gra, której akcja toczy się w fikcyjnym post apokaliptycznym świecie. Została wydana na platformie Steam w maju 2018 roku i otrzymał mieszane recenzje. Gra ma zostać wydana na Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch w w 2018 roku.

Warzone Resurrection a przyszłość gier

Warzone Resurrection to strzelanka FPS, w której gracze mają możliwość walki o dobro lub zło. Gracze mogą wybrać własną płeć i rasę, a także własne imię. Wydanie Warzone Resurrection zmieniło oczekiwania i przekonania graczy dotyczące przyszłości gier.

Warzone Resurrection pozwoliło graczom bardziej realistycznie sprostać ich oczekiwaniom co do tego, czego oczekują od gier w najbliższej przyszłości. Pokazali, że chcą większej wolności w zakresie tworzenia postaci i wyboru, a także większej różnorodności pod względem reprezentacji płci i rasy.

Gra wywołała również pytania o to, w jaki sposób gry mogą być mniej brutalne bez obniżania jakości rozgrywki.

Warzone Resurrection – wrażenia z rozgrywki

W Warzone Resurrection gracze używają rąk do kontrolowania ruchu postaci i celowania broni. W grze dostępny jest również pomocnik, który może pomóc graczom poruszać się po świecie i dostarczać im wskazówek, jak przetrwać. W Warzone Resurrection gracze będą mogli zagrać w różne gry, takie jak „Battle Royale”, „Capture the Flag” i „Team Deathmatch”.

Marcin

Marcin

Były profesjonalny gracz Counter Strike: Global Offensive oraz League of Legends. Obecnie dziennikarz e-sportowy chętnie dzielący się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Publikuje newsy, poradniki oraz rankingi dotyczące sprzętu i gier komputerowych.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

HorizonGamer.pl - Poradniki, newsy i rankingi dla graczy
Logo
Enable registration in settings - general