War Thunder – Wymagania sprzętowe (PC)

War Thunder to gra free-to-play stworzona przez Gaijin Entertainment, której premiera miała miejsce kilka lat temu. Dzięki realistycznym bitwom, rozbudowanemu środowisku gry i wielu jednostkom do wyboru, gra zdobyła sobie wielu fanów na całym świecie. W War Thunder gracze mogą wybierać spośród ponad 2000 jednostek naziemnych, samolotów i okrętów, głównie z czasów II wojny światowej.

Jednym z największych atutów gry są jej realistyczne scenariusze bojowe. Gra poświęcona jest lotnictwu, czołgom oraz okrętom. Gracze mogą wspomóc swoich sojuszników sterami myśliwca, strzelać do wrogów ogniem z wieżyczek defensywnych bombowca czy też prowadzić potyczki naziemne za pomocą czołgu. Dzięki rozbudowanemu środowisku gry, zależy czy znajdziesz się ukryty pośród pagórków czy w otwartej przestrzeni – każda bitwa jest nieprzewidywalna. Gra oferuje wiele map i misji, w tym dynamiczne kampanie i różnorodne scenariusze bojowe.

war thunder

Wymagania sprzętowe gry War Thunder:

War Thunder wymagania sprzętowe różnią się w zależności od platformy i poziomu detali. Dla graczy PC, minimalne i zalecane wymagania sprzętowe to:

Minimalne wymagania sprzętowe:

ProcesorIntel Core 2 Duo P8600 lub Athlon 64 X2 5600+
Karta GraficznaIntel HD Graphics 5100 / AMD Radeon 77XX / NVIDIA GeForce GTX 660
Pamięć RAM4 GB
System operacyjnyWindows 10 (64bit)
Dysk twardy39 GB

Zalecane wymagania sprzętowe:

ProcesorIntel Core i5 lub Ryzen 5 3600
Karta GraficznaNvidia GeForce 1060 lub Radeon RX 570
Pamięć RAM16 GB
System operacyjnyWindows 10 (64bit)
Dysk twardy39 GB

Dla graczy na konsolach, takich jak PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox Series X|S, wymagania różnią się i warto sprawdzić je bezpośrednio na oficjalnych stronach producenta konsoli.

Warto zaznaczyć, że minimalny poziom wspieranej rozdzielczości dla gry to 720p, choć dla pełnego doświadczenia zaleca się wyższą rozdzielczość.

Twoja gra wymaga mocnego sprzętu? Nie przejmuj się! Odkryj najlepsze opcje w naszym ranking laptopów do gier do 2000 zł i zanurz się w świecie rozgrywki.

War Thunder – Odbiór graczy

Od momentu premiery, War Thunder zdobył uznanie wielu graczy. Wielu docenia rozbudowane scenariusze, realistyczne bitwy oraz możliwość wyboru spośród tak wielu jednostek. Dzięki ciągłym aktualizacjom i dodatkom, gra pozostaje świeża i przyciąga nowych graczy, nawet w 2023 roku.

War Thunder – Podsumowanie

War Thunder to nie tylko gra dla miłośników historii i techniki wojskowej. To przede wszystkim wciągająca rozrywka, która łączy graczy z całego świata w zaciętych bitwach na lądzie, w powietrzu i na morzu. Jeśli chcesz doświadczyć emocji walki w realistycznym środowisku i masz odpowiedni sprzęt, to War Thunder jest idealną propozycją. Zapewniamy, że nie będziesz rozczarowany. Warto także śledzić aktualizacje i nowości w War Thunder Live, gdzie społeczność dzieli się swoimi osiągnięciami i pomysłami na przyszłość gry.

Marcin
Marcin

Były profesjonalny gracz Counter Strike: Global Offensive oraz League of Legends. Obecnie dziennikarz e-sportowy chętnie dzielący się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Publikuje newsy, poradniki oraz rankingi dotyczące sprzętu i gier komputerowych.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

HorizonGamer.pl - Poradniki, newsy i rankingi dla graczy
Logo