The Sims 4 – Wymagania sprzętowe (PC)

The Sims 4 to gra symulacyjna życia opracowana przez Electronic Arts. Jest to sequel The sims 3 i został wydany 2 września 2014 roku na systemy operacyjne Windows i Mac. W marcu 2018 roku EA ogłosiła, że doda kariery i stworzy nowy świat o nazwie StrangerVille.

The sims 4 pozwala graczom tworzyć postaci o różnych cechach i zdolnościach, budować domy i kontrolować swoich Simów przez każdy etap ich życia od dzieciństwa do starości. Ten aspekt rozgrywki został uproszczony tak, że gracze są zobowiązani jedynie do wyboru z listy dostępnych ścieżek kariery, a nie do dostosowywania poszczególnych aspektów, takich jak umiejętności i tytuły zawodowe. Kolejne funkcje zostały dodane w 2017 roku wraz z pakietem rozszerzającym o nazwie Cats and Dogs, który pozwolił graczom dodać do swoich gier również zwierzęta domowe

the sims 4

Wymagania sprzętowe gry The Sims 4:

Minimalne:

ProcesorIntel Core 2 Duo 1.8 GHz
Karta GraficznaNVIDIA GeForce 6600
Pamięć RAM2 GB
System operacyjnyWindows 7/8/8.1/10/11 (64-bit)
Dysk twardy10 GB

Zalecane:

ProcesorIntel Core i5-3770
Karta GraficznaNvidia GeForce GTX 650
Pamięć RAM4 GB
System operacyjnyWindows 7/8/8.1/10/11 (64-bit)
Dysk twardy10 GB

Marcin

Marcin

Były profesjonalny gracz Counter Strike: Global Offensive oraz League of Legends. Obecnie dziennikarz e-sportowy chętnie dzielący się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Publikuje newsy, poradniki oraz rankingi dotyczące sprzętu i gier komputerowych.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

HorizonGamer.pl - Poradniki, newsy i rankingi dla graczy
Logo
Enable registration in settings - general