The Forest – Wymagania sprzętowe (PC)

The Forest to gra z gatunku survival horror, której akcja rozgrywa się w mrocznym i złowrogim lesie. Wcielasz się w jedynego ocalałego z katastrofy samolotu, który utknął na pustkowiu, mając do dyspozycji jedynie swój spryt i maczetę, by chronić się przed dziwnymi stworzeniami zamieszkującymi to dziwaczne miejsce. Twoim celem jest odnalezienie innych ocalałych i odbudowanie społeczeństwa lub zniszczenie tych, którzy woleliby, aby ludzkość została zniszczona.

Musisz zdobywać zasoby, tworzyć narzędzia i budować struktury, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo podczas eksploracji tego niebezpiecznego świata. Las może być surowy, ale zawiera też wiele sekretów i tajemnic, które będą wyzwaniem dla twoich umiejętności przetrwania na nowe sposoby. W miarę postępów w grze będziesz odkrywać nowe niebezpieczeństwa za każdym rogiem, a także odblokowywać nowy sprzęt i umiejętności

the forest

Wymagania sprzętowe gry The Forest:

Minimalne:

ProcesorIntel Core i3 2.4 GHz
Karta GraficznaNVIDIA GeForce 8800 GT
Pamięć RAM4 GB
System operacyjnyWindows 7
Dysk twardy5 GB

Zalecane:

ProcesorIntel Core i5 3.1 GHz
Karta GraficznaGeForce GTX 560
Pamięć RAM4 GB
System operacyjnyWindows 7
Dysk twardy5 GB

Marcin

Marcin

Były profesjonalny gracz Counter Strike: Global Offensive oraz League of Legends. Obecnie dziennikarz e-sportowy chętnie dzielący się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Publikuje newsy, poradniki oraz rankingi dotyczące sprzętu i gier komputerowych.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

HorizonGamer.pl - Poradniki, newsy i rankingi dla graczy
Logo
Enable registration in settings - general