Star Wars Battlefront 2 – Wymagania sprzętowe (PC)

Star Wars Battlefront 2 to strzelanka wideo opracowana przez EA DICE i wydana przez Electronic Arts. Jest to kontynuacja Star Wars Battlefront z 2015 roku i zawiera nowe postacie z sequelowej trylogii.

Została wydana 17 listopada 2017 roku na PlayStation 4, Xbox One i Windows. Tryb wieloosobowy to najlepsza i najfajniejsza część gry. Istnieją dwa sposoby gry online, jeden to drużynowy deathmatch, a drugi to galaktyczny podbój. W drużynowym deathmatchu możesz grać ze znajomymi jako drużyna przeciwko innej drużynie graczy. Galaktyczne podboje to także świetna zabawa. To tutaj możesz walczyć o kontrolę nad planetami, aby zdobywać kredyty i awansować swój profil, aby odblokować nową broń i sprzęt.

Akcja gry toczy się w czasie pomiędzy wydarzeniami z Gwiezdnych wojen: Epizod III – Zemsta Sithów i Gwiezdnych wojen: Epizod IV – Nowa nadzieja.

star wars battlefront 2

Wymagania sprzętowe gry Star Wars Battlefront 2:

Minimalne:

ProcesorAMD FX-6350 / Intel Core i5 6600K
Karta GraficznaAMD Radeon HD 7850 2GB / NVIDIA GeForce GTX 660 2GB
Pamięć RAM8 GB
System operacyjnyWindows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit)
Dysk twardy15 GB

Zalecane:

ProcesorAMD FX 8350 Wraith / Intel Core i7 6700
Karta GraficznaAMD Radeon RX 480 4GB / NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB
Pamięć RAM16 GB
System operacyjnyWindows 10 (64-bit)
Dysk twardy15 GB

Marcin

Marcin

Były profesjonalny gracz Counter Strike: Global Offensive oraz League of Legends. Obecnie dziennikarz e-sportowy chętnie dzielący się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Publikuje newsy, poradniki oraz rankingi dotyczące sprzętu i gier komputerowych.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

HorizonGamer.pl - Poradniki, newsy i rankingi dla graczy
Logo
Enable registration in settings - general