Sea of Thieves – Wymagania sprzętowe (PC)

Sea of Thieves to piracka tematyczna gra wieloosobowa z otwartym światem, która została wydana w marcu 2018 roku przez zespół deweloperski w Rare. Gra już otrzymała uznanie krytyków, a gracze chwalili jej unikalną mechanikę rozgrywki i zawartość.

W Sea of Thieves gracze mogą wybrać, aby być piratem lub członkiem załogi na pokładzie statku. Każdy gracz otrzymuje własną broń i wyposażenie, co pozwala mu walczyć z wrogami i wypełniać zadania w dowolny sposób. Gracze mogą również współpracować z innymi piratami, aby bronić swoich statków przed rywalizującymi załogami, lub też mogą zdecydować się na ostrą rywalizację między grupami, jeśli to jest właśnie to!

Sea of Thieves

Innym szczególnie ciekawym aspektem gry Sea of Thieves jest to, jak wiele jest możliwości personalizacji – zarówno postaci, jak i statków

Wymagania sprzętowe gry Sea of Thieves:

Minimalne:

ProcesorIntel Iris Pro Graphics 6200 lub Intel Iris 540
Karta Graficzna1 GB VRAM
Pamięć RAM4 GB
System operacyjnyWindows 10
Dysk twardy60 GB

Zalecane:

ProcesorIntel Q9450 2,6 GHz lub AMD Phenom II
Karta GraficznaNvidia GeForce GTX 650 lub AMD Radeon 7750
Pamięć RAM4 GB
System operacyjnyWindows 10
Dysk twardy60 GB

Marcin

Marcin

Były profesjonalny gracz Counter Strike: Global Offensive oraz League of Legends. Obecnie dziennikarz e-sportowy chętnie dzielący się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Publikuje newsy, poradniki oraz rankingi dotyczące sprzętu i gier komputerowych.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

HorizonGamer.pl - Poradniki, newsy i rankingi dla graczy
Logo
Enable registration in settings - general