PUBG: BATTLEGROUNDS – Wymagania sprzętowe (PC)

PUBG to darmowa gra typu Battle Royale, która umieszcza graczy na wyspie z maksymalnie 100 innymi graczami, gdzie muszą szukać broni, sprzętu i pojazdów, aby przetrwać. Wygrywa ostatni gracz lub drużyna.

PUBG to gra, która istnieje już od jakiegoś czasu i ma wiele podobieństw z innymi grami, ale istnieją również pewne ważne różnice między PUBG a innymi grami.

Pierwsza różnica polega na tym, że PUBG oferuje realistyczne wrażenia z gry. Otoczenie w grze odzwierciedla to, co widzimy w prawdziwym życiu. Na przykład możesz znaleźć w grze samochody lub budynki, które wyglądają, jakby istniały w prawdziwym życiu. To sprawia, że czujesz się, jakbyś naprawdę walczył o życie na polu bitwy, zamiast po prostu grać w grę komputerową. Druga różnica polega na tym, że PUBG ma bardziej złożoną rozgrywkę niż inne gry, ponieważ musi być bardziej realistyczna.

pubg

Wymagania sprzętowe gry PUBG: BATTLEGROUNDS:

Minimalne:

ProcesorIntel Core i5-4430 / AMD FX-6300
Karta GraficznaNVIDIA GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GB
Pamięć RAM8 GB
System operacyjny64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
Dysk twardy40 GB

Zalecane:

ProcesorIntel Core i5-6600K / AMD Ryzen 5 1600
Karta GraficznaNVIDIA GeForce GTX 1060 3GB / AMD Radeon RX 580 4GB
Pamięć RAM16 GB
System operacyjny64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
Dysk twardy50 GB

Marcin

Marcin

Były profesjonalny gracz Counter Strike: Global Offensive oraz League of Legends. Obecnie dziennikarz e-sportowy chętnie dzielący się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Publikuje newsy, poradniki oraz rankingi dotyczące sprzętu i gier komputerowych.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

HorizonGamer.pl - Poradniki, newsy i rankingi dla graczy
Logo
Enable registration in settings - general