Horizon Zero Dawn – Wymagania sprzętowe (PC)

Horizon Zero Dawn to przygodowa gra RPG akcji, opracowana przez firmę Guerrilla Games i wydana przez Sony Interactive Entertainment. Akcja gry toczy się w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez maszyny, w którym ludzkość dzieli się na prymitywne plemiona łowców-zbieraczy. Gracz przejmuje kontrolę nad Aloy, młodą łowczynią, która stara się odkryć swoje przeznaczenie wśród pozostałości starożytnych cywilizacji. Horizon Zero Dawn oferuje otwarte środowisko, w którym gracze mogą odkrywać jeden główny cel: zbierać zasoby, aby przetrwać, walcząc z maszynami i ludźmi, którzy chcą je wyeliminować.

Grafika w grze jest oszałamiająco piękna dzięki bujnym lasom i górskim krajobrazom, które zapierają dech w piersiach. Horizon Zero Dawn wydaje się być kompletnym tytułem, który zapewnia graczom wszystko, czego oczekują od gry RPG z otwartym światem: ma fascynującą mechanikę rozgrywki, doskonały system walki, świetną historię, wciągające budowanie świata i niezapomniane postacie.

horizon zero dawn

Wymagania sprzętowe gry Horizon Zero Dawn:

Minimalne:

ProcesorIntel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD FX 6300 3.5 GHz
Karta GraficznaNvidia GeForce GTX 780 (3 GB) / AMD Radeon R9 290 (4GB)
Pamięć RAM8 GB
System operacyjnyWindows 10 64-bit
Dysk twardy100 GB

Zalecane:

ProcesorIntel Core i7-4770K 3.5 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz
Karta GraficznaNvidia GeForce GTX 1060 (6 GB) / AMD Radeon RX 580 (8GB)
Pamięć RAM16 GB
System operacyjnyWindows 10 64-bit
Dysk twardy100 GB

Marcin

Marcin

Były profesjonalny gracz Counter Strike: Global Offensive oraz League of Legends. Obecnie dziennikarz e-sportowy chętnie dzielący się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Publikuje newsy, poradniki oraz rankingi dotyczące sprzętu i gier komputerowych.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

HorizonGamer.pl - Poradniki, newsy i rankingi dla graczy
Logo
Enable registration in settings - general