Gothic 3 – Wymagania sprzętowe (PC)

Gothic 3 to gra RPG, która została wydana w 2006 roku. Została stworzona przez Piranha Bytes i wydana przez JoWood Productions. Akcja gry toczy się w fikcyjnym świecie Myrtany, który jest średniowiecznym królestwem dark fantasy. Gracz wciela się w bezimiennego bohatera, który musi wyruszyć na wyprawę, by ocalić świat przed najeźdźcami ciemności.

Gothic 3 to gra fabularna dla jednego gracza, w której gracz kontroluje postać z perspektywy trzeciej osoby. Gracz może wybrać grę jako postać męską lub żeńską. Gra oferuje dwa tryby rozgrywki: tryb „przygodowy”, w którym gracz wykonuje zadania i eksploruje świat, oraz tryb „hardcore”, w którym gracz musi zarządzać poziomem głodu, pragnienia, zdrowia i magii swojej postaci. Gothic 3 różni się od innych gier z tego gatunku, ponieważ ma dwa tryby rozgrywki, które oferują graczom różne wrażenia.

gothic 3

Wymagania sprzętowe gry Gothic 3:

ProcesorPentium 4 2.0, 2GHz
Karta GraficznaGeForce FX 5200
Pamięć RAM1GB
System operacyjnyWindows XP

Marcin

Marcin

Były profesjonalny gracz Counter Strike: Global Offensive oraz League of Legends. Obecnie dziennikarz e-sportowy chętnie dzielący się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Publikuje newsy, poradniki oraz rankingi dotyczące sprzętu i gier komputerowych.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

HorizonGamer.pl - Poradniki, newsy i rankingi dla graczy
Logo
Enable registration in settings - general