Fifa 21 – Wymagania sprzętowe (PC)

Fifa 21 to kolejna odsłona ogromnie popularnej serii gier piłkarskich Fifa. Została opracowana przez Electronic Arts, jedną z największych i najbardziej udanych firm zajmujących się grami wideo na świecie. Celem tego artykułu jest dać ci pojęcie o niektórych nowych funkcji, które zostały dodane do Fifa 21.

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz, gdy grasz w fifę 21 jest to, że istnieje wiele nowych trybów gry dostępnych do wyboru. Być może najbardziej ekscytującym dodatkiem jest tryb „VOLTA”, który pozwala graczom cieszyć się bardziej autentycznym doświadczeniem piłki nożnej ulicznej z konfigurowalnymi postaciami, opcjami rozgrywki i środowiskami, takimi jak klatki, podwórka, ulice i boiska oparte na prawdziwych lokalizacjach na całym świecie. W grze znajduje się również

Fifa 21

Wymagania sprzętowe gry Fifa 21:

Minimalne:

ProcesorAMD Phenom II X4 965 / Intel i3-2100
Karta GraficznaAMD Radeon HD 7850 / NVIDIA GeForce GTX 660
Pamięć RAM8 GB
System operacyjnyWindows 7/8.1/10 (64-bitowy)
Dysk twardy50 GB

Zalecane:

ProcesorAMD FX 8150 / Intel i5-3550
Karta GraficznaAMD Radeon R9 270X / NVIDIA GeForce GTX 670
Pamięć RAM8 GB
System operacyjnyWindows 10 (64-bitowy)
Dysk twardy50 GB

Marcin

Marcin

Były profesjonalny gracz Counter Strike: Global Offensive oraz League of Legends. Obecnie dziennikarz e-sportowy chętnie dzielący się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Publikuje newsy, poradniki oraz rankingi dotyczące sprzętu i gier komputerowych.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

HorizonGamer.pl - Poradniki, newsy i rankingi dla graczy
Logo
Enable registration in settings - general