Farming Simulator 19 – Wymagania sprzętowe (PC)

Farming simulator 19 jest jedną z największych gier symulacyjnych rolnictwa wydanych przez Giants Software. Jest to jedna z najlepszych zaawansowanych funkcji i grafiki wzbogacony gry, które można grać zarówno w trybie single-player lub multiplayer.

Jest to najnowsza wersja gry, która pochodzi z ulepszonej grafiki i rozgrywki. Z tym nowym wydaniu, stało się bardziej interesujące grać, jak masz szansę na wykorzystanie zaawansowanych technologii dla swojej farmy.Gra koncentruje się na uprawach rolnych, zbieranie ich, sprzedając je na rynku, zakup nowych technologii i zwierząt gospodarskich itp. Poza tym, można również obsługiwać kombajny i ciągniki za pomocą różnych kontroli i dbać o swoje zwierzęta.

Farming simulator 19

Farming simulator 19 pozwala również graczom tworzyć własne mapy za pomocą narzędzi edytora 3D, który jest jednym z jego najlepszych funkcji, jak teraz nie muszą skupiać się tylko na grze, ale może również pracować na tworzenie różnych poziomów gier lub scenariuszy

Wymagania sprzętowe gry Farming Simulator 19:

Minimalne:

ProcesorIntel Core i3-2100T @ 2.5GHz or AMD FX-4100 @3.6 GHz
Karta GraficznaNvidia Geforce GTX 650, AMD Radeon HD 7770 graphics card lub lepsza
Pamięć RAM4 GB
System operacyjnyWindows 7/8/10 64-bit
Dysk twardy20 GB

Zalecane:

ProcesorIntel Core i7 3.5 GHz
Karta GraficznaNvidia GeForce GTX 1050 Ti lub lepsza
Pamięć RAM8 GB
System operacyjnyWindows 7/8/10 64-bit
Dysk twardy20 GB

Marcin

Marcin

Były profesjonalny gracz Counter Strike: Global Offensive oraz League of Legends. Obecnie dziennikarz e-sportowy chętnie dzielący się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Publikuje newsy, poradniki oraz rankingi dotyczące sprzętu i gier komputerowych.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

HorizonGamer.pl - Poradniki, newsy i rankingi dla graczy
Logo
Enable registration in settings - general