Euro Truck Simulator 2 – Wymagania sprzętowe (PC)

Euro Truck Simulator 2 to gra symulacyjna opracowana przez SCS Software i wydana przez Excalibur Publishing w 2012 roku, która została stworzona na komputery osobiste. Ta gra umieszcza gracza w kontroli trucker jazdy ciężarówek w różnych krajach w całej Europie.

Podczas gdy rozgrywka polega głównie na jeździe z jednego miejsca do drugiego, istnieje wiele innych aspektów gry, które czynią ją czymś więcej niż tylko zwykłą grą wyścigową lub grą w prowadzenie. Na przykład, możesz wybrać grę online z innymi graczami, dostarczając towary i zarabiając pieniądze po drodze. W grze działa również cały system ekonomiczny, w którym musisz zarządzać własnymi finansami, a także kupować i sprzedawać towary na rynku. Wymaga to strategii i planowania, jeśli chcesz osiągnąć sukces.

Euro Truck Simulator 2

Ogólnie rzecz biorąc, powiedziałbym, że jest to jedna z moich ulubionych gier ze względu na jej wciągającą rozgrywkę i elementy realnego życia, które pomagają przynieść

Wymagania sprzętowe gry Euro Truck Simulator 2:

Minimalne:

ProcesorDual Core 2.4 GHz lub równorzędny
Karta Graficzna1 GB GeForce GTS 450 lub lepsza
Pamięć RAM4 GB
System operacyjnyWindows 7
Dysk twardy3 GB

Zalecane:

ProcesorQual Core 3.0 GHz lub równorzędny
Karta Graficzna2 GB NVIDIA GeForce GTX 760 lub lepsza
Pamięć RAM6 GB
System operacyjnyWindows 7
Dysk twardy3 GB

Marcin

Marcin

Były profesjonalny gracz Counter Strike: Global Offensive oraz League of Legends. Obecnie dziennikarz e-sportowy chętnie dzielący się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Publikuje newsy, poradniki oraz rankingi dotyczące sprzętu i gier komputerowych.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

HorizonGamer.pl - Poradniki, newsy i rankingi dla graczy
Logo
Enable registration in settings - general