CS: GO – Wymagania sprzętowe (PC)

CSGO, skrót od Counter-Strike: Global Offensive, to wieloosobowa gra wideo typu first-person shooter, opracowana przez Valve Corporation. Jest to najnowsza odsłona popularnej serii Counter-Strike i została wydana na system Windows (PC) 21 sierpnia 2012 roku.

Counter Strike GO został zaprojektowany jako tytuł skupiający się na eSporcie i od momentu wydania cieszy się ogromną popularnością w tej niszy. Szybkie tempo gry i nacisk na umiejętności sprawiły, że stała się ona ulubioną grą profesjonalnych graczy z całego świata.

cs go

W CSGO gracze dołączają do jednej z dwóch drużyn – terrorystów lub antyterrorystów. Każda z drużyn rywalizuje ze sobą, używając różnych rodzajów broni i sprzętu, aby osiągnąć swoje cele – podłożyć bomby, zabijanie wrogów, czy obrona określonych obszarów.

Chociaż gra ma wysoką krzywą uczenia się i zdecydowanie nie jest dla każdego, wiele osób uważa, że jest to niezwykle satysfakcjonujące doświadczenie. Szybkie tempo, wymagania dotyczące umiejętności i taktyczna natura CSGO sprawiają, że jest to jedna z najpopularniejszych gier w dzisiejszym obiegu eSportowym.

Wymagania sprzętowe gry Counter-Strike: Global Offensive:

Minimalne:

ProcesorIntel Core 2 Duo E6600 2.4GHz lub Athlon 64 X2 Dual Core 3600+
Karta GraficznaNVIDIA GeForce GT 420 lub Radeon HD 6450
Pamięć RAM2 GB
System operacyjnyWindows XP/Vista/7/8/10 32/64 bit
Dysk twardy15 GB

Zalecane:

Procesor Intel Pentium Dual Core E5700 3GHz lub Phenom 8750 Triple-Core
Karta GraficznaNVIDIA GeForce GT 630 lub Radeon HD 6670
Pamięć RAM4 GB
System operacyjnyWindows 7/8.1/10 32/64 bit
Dysk twardy15 GB

Marcin

Marcin

Były profesjonalny gracz Counter Strike: Global Offensive oraz League of Legends. Obecnie dziennikarz e-sportowy chętnie dzielący się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Publikuje newsy, poradniki oraz rankingi dotyczące sprzętu i gier komputerowych.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

HorizonGamer.pl - Poradniki, newsy i rankingi dla graczy
Logo
Enable registration in settings - general