Call of Duty: WWII – Wymagania PC, Fabuła, Mechanika

Call of Duty: WWII to gra, która przenosi nas w sam środek II wojny światowej, oferując emocjonującą fabułę oraz niesamowite doznania wizualne. Premiera tej gry miała miejsce 3 listopada 2017 roku.

Zagłębiając się w mechanikę „Call of Duty: WWII”, widzimy, że to powrót do korzeni serii, po eksperymentach z „Infinite Warfare” czy „Black Ops”. Sledgehammer Games, twórcy gry, postawili na klasyczne strzelanie, z akcentem na autentyczność bitew, takich jak ta o Normandię czy walk w dywizji piechoty. Oferowany tryb multiplayer jest jednym z najsilniejszych punktów gry, a mapa wieloosobowa oraz tryb zombie zapewniają godziny niesamowitej zabawy.

call of duty ww2

Wymagania sprzętowe gry Call of Duty: WWII:

Minimalne wymagania sprzętowe:

ProcesorIntel Core i3 3225 3.3 GHz lub AMD Ryzen 5 1400 3.4 GHz
Karta GraficznaRadeon HD 7850 lub Geforce GTX 1050
Pamięć RAM8 GB
System operacyjnyWindows 7 64bit
Dysk twardy90 GB

Zalecane wymagania sprzętowe:

ProcesorIntel Core i5 2400 3.4 GHz lub AMD Ryzen R5 1660X 3.6 GHz
Karta GraficznaRadeon RX 5 lub Geforce 1060
Pamięć RAM12 GB
System operacyjnyWindows 7 64bit
Dysk twardy90 GB

Komfort gry jest priorytetem, ale nie chcesz przepłacać? Poznaj nasze rekomendacje dotyczące najlepszych laptopów gamingowych w cenie do 5000 zł.

Call of Duty: WWII – Odbiór graczy

„Call of Duty: WWII” została pozytywnie odebrana zarówno przez graczy, jak i krytyków. Porównania do takich tytułów jak „Assassin’s Creed” czy „Modern Warfare 2” były nieuniknione, ale gra „Call of Duty: WWII” stanęła na wysokości zadania, oferując nie tylko wspaniałą fabułę, ale również niesamowite doświadczenie w trybie wieloosobowym. Beta testów, które Activision opublikowało przed premierą gry, pozwoliło społeczności na dostosowanie się do mechaniki oraz podzielenie się opiniami, które przyczyniły się do finalnego produktu.

Call of Duty: WWII – Podsumowanie

Po sześciu latach od premiery „Call of Duty: WWII” wciąż pozostaje jednym z najlepszych tytułów wśród serii „Call of Duty”. W erze, gdy gry takie jak „Cyberpunk 2077” dominują rynek gamingu, warto przypomnieć sobie o klasycznych tytułach, które zapewniły nam niezapomniane doświadczenia. „Call of Duty: WWII” nie tylko oferuje emocjonujący powrót do II wojny światowej, ale również przypomina nam, jak ważne są korzenie serii w świecie gier.

Marcin
Marcin

Były profesjonalny gracz Counter Strike: Global Offensive oraz League of Legends. Obecnie dziennikarz e-sportowy chętnie dzielący się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Publikuje newsy, poradniki oraz rankingi dotyczące sprzętu i gier komputerowych.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

HorizonGamer.pl - Poradniki, newsy i rankingi dla graczy
Logo