Call of Duty Warzone – Wymagania sprzętowe (PC)

Call of Duty Warzone to darmowy tryb battle royale, który jest już dostępny do gry. Łączy on szybką akcję i różnorodność lokalizacji map z multiplayera z intensywną walką konkurencyjną Blackout. W Call of Duty Warzone możesz grać solo lub jako część drużyny w maksymalnie 150 meczach dla graczy, które odbywają się na ogromnych mapach pełnych pojazdów i zrzutów zaopatrzenia z bronią. W Warzone znajdziesz znajome elementy rozgrywki, takie jak killstreaki i kontrakty, ale także kilka nowych funkcji, takich jak kontrakty, które pozwalają na wykonywanie określonych zadań w zamian za nagrody, oraz Plądrowanie, które daje możliwość zbierania gotówki w każdej grze.

Call of Duty Warzone

Niezależnie od tego, czy walczysz sam, czy jako call of Duty Warzone daje ci szansę na przeżycie intensywnej i epickiej akcji battle royale. Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest eliminacja innych graczy, czy zbieranie gotówki na mapie, jest wiele sposobów, aby wziąć udział w całej zabawie. Więc jeśli jesteś gotowy na szybką akcję battle royale, wskocz do meczu Call of Duty Warzone już dziś!

Aby dowiedzieć się więcej o Call of Duty Warzone i zacząć grać za darmo już teraz, odwiedź callofduty.com/warzone. I pamiętaj, aby regularnie odwiedzać naszą stronę w poszukiwaniu wiadomości i aktualizacji na temat tego ekscytującego nowego trybu. Dzięki za grę!

Wymagania sprzętowe gry Call of Duty Warzone:

Minimalne:

ProcesorIntel Core i3-4340 lub AMD FX-6300
Karta GraficznaNVIDIA GeForce GTX 670 / GeForce GTX 1650 lub Radeon HD 7950
Pamięć RAM8 GB
System operacyjnyWindows 7 64-Bit (SP1) lub Windows 10 64-Bit
Dysk twardy175 GB

Zalecane:

Procesor Intel Core i5-2500K lub AMD Ryzen R5 1600X
Karta GraficznaNVIDIA GeForce GTX 970 / GTX 1660 lub Radeon R9 390 / AMD RX 580
Pamięć RAM12 GB
System operacyjnyWindows 10 64-Bit (najnowszy Service Pack)
Dysk twardy175 GB

Marcin

Marcin

Były profesjonalny gracz Counter Strike: Global Offensive oraz League of Legends. Obecnie dziennikarz e-sportowy chętnie dzielący się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Publikuje newsy, poradniki oraz rankingi dotyczące sprzętu i gier komputerowych.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

HorizonGamer.pl - Poradniki, newsy i rankingi dla graczy
Logo
Enable registration in settings - general