Call of Duty: Modern Warfare – Wymagania PC, Fabuła, Mechanika

Call of Duty: Modern Warfare to gra, która od dawna budziła emocje wśród społeczności graczy. Premiera tego tytułu od Activision miała miejsce 25 października 2019 roku i od tamtej pory stała się jednym z kluczowych punktów w historii serii Call of Duty®. Dzięki studiu Infinity Ward produkcja ta zdobyła uznanie zarówno krytyków, jak i graczy.

Modern Warfare przyniosło świeży powiew do serii, koncentrując się na bardziej realistycznych zmaganiach i taktycznej rozgrywce. Mechanika broni, multiplayer oraz misje kampanii były precyzyjnie dostosowane, by oddać realia współczesnych działań wojennych. Odwiedź różne zakątki świata, stawiając czoła trudnym wyzwaniom i niejednoznacznym moralnie decyzjom.

call of duty modern warfare

Wymagania sprzętowe gry Call of Duty Modern Warfare:

Znamy wymagania sprzętowe Call of Duty: Modern Warfare, a są one dość wygórowane. Grając na komputerze, warto mieć pewność, że nasz sprzęt sprosta wymaganiom, aby cieszyć się płynnością rozgrywki i detalem oprawy graficznej.

Minimalne wymagania sprzętowe:

ProcesorIntel® Core i3-4340 lub AMD FX-6300
Karta GraficznaNVIDIA GeForce GTX 670 / NVIDIA® GeForce GTX 1650 lub AMD Radeon HD 7950
Pamięć RAM8 GB
System operacyjny64-bit Windows 10
Dysk twardy175 GB

Zalecane wymagania sprzętowe:

ProcesorIntel Core i5-2500K lub AMD Ryzen R5 1600X
Karta GraficznaNVIDIA GeForce GTX 970 / NVIDIA GeForce GTX 1660 lub AMD Radeon R9 390 / AMD Radeon RX 580
Pamięć RAM12 GB
System operacyjny64-bit Windows 10
Dysk twardy175 GB

Warto podkreślić, że dla pełnego doświadczenia z technologią ray tracingu zaleca się posiadanie karty NVIDIA GeForce GTX 1660 lub lepszej. Gra Call of Duty: Modern Warfare w wersji PC posiada opcje graficzne pozwalające dostosować jakość w zależności od posiadanej specyfikacji.

Zastanawiasz się, jaki laptop gamingowy poradzi sobie z wymaganiami tej gry? Odkryj nasze rekomendacje w rankingu i ciesz się płynną rozgrywką.

Call of Duty: Modern Warfare – Odbiór graczy

Pierwsze wrażenia z rozgrywki były pozytywne. W porównaniu z innymi tytułami, takimi jak „Red Dead Redemption 2” od Rockstar czy „Star Wars” od innego giganta gier, Modern Warfare zdobyło serca wielu dzięki odświeżonej mechanice i bardziej zaangażowanej fabule.

Niektórzy krytykowali jednak wymagania sprzętowe, twierdząc, że są one zbyt wysokie w porównaniu z konsolami takimi jak PlayStation 4 czy Xbox. Mimo to, produkcja Infinity Ward zdecydowanie zadebiutowała z impetem i zdobyła miejsce wśród najlepiej ocenianych gier roku 2019.

Marcin
Marcin

Były profesjonalny gracz Counter Strike: Global Offensive oraz League of Legends. Obecnie dziennikarz e-sportowy chętnie dzielący się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Publikuje newsy, poradniki oraz rankingi dotyczące sprzętu i gier komputerowych.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

HorizonGamer.pl - Poradniki, newsy i rankingi dla graczy
Logo