Battlefield 3 – Wymagania sprzętowe (PC)

Battlefield 3 to strzelanka FPS opracowana przez EA DICE i wydana przez Electronic Arts. Została wydana w Ameryce Północnej 25 października 2011 r., a w Europie 28 października 2011 r. Akcja gry toczy się w czasie II wojny światowej i oferuje tryb kampanii dla jednego gracza, w który można grać zarówno z perspektywy pierwszej, jak i trzeciej osoby.

Battlefield 3 został zaprojektowany jako najbardziej intensywna strzelanka wojskowa w historii. Dzięki mocy Frostbite 2 gracze poczują gorączkę bitwy jak nigdy dotąd dzięki wzmocnionej destrukcji i dynamicznemu dźwiękowi. Fanom gry wieloosobowej oferuje on totalną wojnę online z nowymi mapami i trybami, które zapewniają więcej sposobów gry dla każdego rodzaju żołnierza – od początkujących graczy po doświadczonych weteranów.

battlefield 3

Wymagania sprzętowe gry Battlefield 3:

Minimalne:

ProcesorIntel Core 2 Duo 2.4 Ghz / AMD Athlon 64 X2 5200+
Karta GraficznaNvidia GeForce 8800 GT / AMD Radeon HD 3870
Pamięć RAM2 GB
System operacyjnyWindows Vista/7/8/8.1
Dysk twardy15 GB

Zalecane:

ProcesorQuad Core i5 2.6 GHz
Karta GraficznaGeForce GTX 560
Pamięć RAM4 GB
System operacyjnyWindows Vista/7/8/8.1
Dysk twardy15 GB

Marcin

Marcin

Były profesjonalny gracz Counter Strike: Global Offensive oraz League of Legends. Obecnie dziennikarz e-sportowy chętnie dzielący się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Publikuje newsy, poradniki oraz rankingi dotyczące sprzętu i gier komputerowych.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

HorizonGamer.pl - Poradniki, newsy i rankingi dla graczy
Logo
Enable registration in settings - general