Assassin’s Creed Odyssey – Wymagania sprzętowe (PC)

Assassin’s Creed Odyssey to trzecioosobowa gra wideo action-adventure, która jest osadzona w starożytnej Grecji. Został opracowany przez Ubisoft Quebec i opublikowany przez Ubisoft dla Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch w dniu 5 października 2018 roku. Gra pozwala graczom wybrać jedną z dwóch grywalnych postaci: Alexios lub Kassandra, z których obie korzystają z dużego wachlarza broni w równym stopniu z ikonicznymi broniami asasynów, takimi jak ukryte ostrze. Dodatkowo zawiera opcje dialogowe, które pozwalają graczowi kontrolować osobowość swojej postaci i relacje z innymi niegrającymi postaciami (NPC); te wybory mają konsekwencje, które zmieniają fabułę na różne sposoby.

Assassin's Creed Odyssey

Akcja gry toczy się w czasach Peloponezu Wojna (431-404 p.n.e.). W grze gracze wcielają się w rolę najemników i dokonują zabójstw, a także walczą z różnymi wrogami. Gracze mogą znaleźć i zwerbować nowych sojuszników, którzy pomogą im w zadaniach, tworząc w ten sposób organizację, która jest prowadzona przez postacie graczy, którzy są znani jako „Mistrzowie” Bractwa.

Rozgrywka w Assassin’s Creed Odyssey opiera się na zasadach wprowadzonych w poprzedniej grze firmy Ubisoft, Assassin’s Creed Origins, która wprowadziła elementy fabularne, w tym opcje dialogowe z postaciami niebędącymi graczami oraz wiele rozgałęzień niektórych zadań. Elementy te zostały dodatkowo wzbogacone i rozbudowane przez Odyssey. Jednym z przykładów jest wybór między Kassandrą a Alexiosem na początku gry; wpływa to nie tylko na sposób, w jaki postacie niezależne

Wymagania sprzętowe gry Assassin’s Creed Odyssey:

Minimalne:

ProcesorIntel Core i5 2400 3.1 GHz / AMD FX 6300 3.8 GHz lub Ryzen 3 – 1200
Karta GraficznaAMD Radeon R9 285 (2GB) / NVIDIA GeForce GTX 660
Pamięć RAM8 GB
System operacyjnyWindows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit)
Dysk twardy46 GB

Zalecane:

ProcesorIntel Core i7-3770 3.5 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz lub Ryzen 5 – 1400
Karta GraficznaAMD Radeon R9 290X (4GB) / NVIDIA GeForce GTX 970 (4GB)
Pamięć RAM8 GB
System operacyjnyWindows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit)
Dysk twardy46 GB

Marcin

Marcin

Były profesjonalny gracz Counter Strike: Global Offensive oraz League of Legends. Obecnie dziennikarz e-sportowy chętnie dzielący się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Publikuje newsy, poradniki oraz rankingi dotyczące sprzętu i gier komputerowych.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

HorizonGamer.pl - Poradniki, newsy i rankingi dla graczy
Logo
Enable registration in settings - general